تبلیغات
اعــوان کلیــپ - جنگ با خدا اسلامی...!!
موضوعات
صفحات
آخرین مطالب
برچسب ها
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


جنبش وبلاگی

جنگ با خدا اسلامی...!!
نویسنده : محمد صادق
جمعه 2 دی 1390
[http://www.aparat.com/v/3d785623be45a644c66a1632ed68891473330]


قسمتی از صحبت های دکتر حسن عباسی در برنامه هفت پیرامون ربا !!

حجم : 4،53 مگابایت | فرمت Flv

مدت : 2 دقیقه و 18 ثانیه

لینک دانلود

اعـــــوان کلیپ


فیلم برنامه راز / استاد حسن عباسی / بانکداری اسلامی، ربا جنگ با خدا / لینک مستقیم دانلود

((  به ادامه مطلب مراجعه کنید ))

فیلم برنامه راز / استاد حسن عباسی / بانکداری اسلامی، ربا جنگ با خدا / لینک مستقیم دانلود

استاد حسن عباسی به صورت رسمی خط مقدم جبهه جنگ با بانک (ربا) را در سوم خرداد طی مراسم دانشگاه تهران اعلام کرد. وی بانک را نظامی ربا محور خواند و نظرات علمای قم را در رابطه با این موضوع که نظام اقتصادی ایران نظامی ربوی ست اعلام داشت. دکتر عباسی در برنامه راز به انتقاد از بانک مرکزی و شورای فقهی آن پرداخت و صدا سیما را مبلغ جنگ با خدا معرفی کرد، چرا که ربا همان جنگ با خداست. در این میان بانک مرکزی و عوامل آن را کسانی که با خدا در جنگ هستند تلقی کرد.

در ابتدای این برنامه بخشهایی به معرفی دکتر نایل فرگوسن (استراتژیست جوان نزدیک به جمهوری خواهان، استاد تاریخ اقتصاد دانشگاه هاروارد و جایگزین احتمالی هنری کسینجر) و مستند ترقی پول با اجرای وی، مصاحبه با حضرت آیت الله مکارم شیرازی در مورد کارمزد و بهره بانکی و مصاحبه با دیوید موسی پیتکاک درلندن در مورد نقایص و خطرات بانکداری اختصاص یافت.

فیلم برنامه راز / استاد حسن عباسی / بانکداری اسلامی، ربا جنگ با خدا / لینک مستقیم دانلود

فیلم برنامه راز / استاد حسن عباسی / بانکداری اسلامی، ربا جنگ با خدا / لینک مستقیم دانلود

مدت زمان: ۸۰ دقیقه

کیفیت: TVRip (عالی)

مجری کارشناس: نادر طالب زاده

کاری از: شبکه چهار سیما / نادر طالب زاده

حسن عباسی افزود: به جز حضرت سلیمان نبی که با اراده های گسترده الهی در دوره کوتاهی موفق به جنگ با “ربا” شده بود هیچ پیامبری در دوره نبوتش و هیچ امام معصومی این شرایط را نداشت که بتواند با ربا جنگ کند. وی با بیان اینکه جنگ با صدام جنگ بین حق و باطل بود گفت: امروزه جنگ نظام سلطه، سیاسی و فرهنگی نیست. بلکه اقتصادی است. امروز وقتی سخن از مهندسی فرهنگی جمهوری اسلامی می کنیم این امر در مهندسی اقتصادی کشور نهفته است.وی در خصوص مواجهه جمهوری اسلامی با شقوق پدیده لیبرالیسم افزود: آنچه که در ۳۰ سال گذشته در مواجهه و مهاجه با لیبرالیسم سیاسی گفته شد به پیروزی رسید. اما هرگاه هر فرد اصول گرا و حزب اللهی و متدینی به جنگ با لیبرالیسم اقتصادی رفت، به یک چهره لیبرال تبدیل شد.

وی همچنین گفت: متاسفانه جمهوری اسلامی در مواجهه با لیبرالیسم سیاسی و فرهنگی موفق بوده، اما در مواجهه با پدیده ای به نام لیبرالیسم اقتصادی شکست خورده است. جریان لیبرالیسم سیاسی و فرهنگی زیر سوال است. اما جریان لیبرالیسم اقتصادی در تارو پود و بند بند و سلول سلول جمهوری اسلامی ریشه دوانده است و کسی یارای مبارزه با آن را ندارد. این استراتژیست ارشد مرکز بررسی های دکترینال، با بیان اینکه در کلام حضرت روح الله و مقام معظم رهبری، بارها و بارها بحث مبارزه با لیبرالیسم مطرح شده است، گفت: در نامه‌ای که امام (ره)برای عزل منتظری، از جانشین رهبری نوشتند مطرح کردند که نگرانی ایشان این است که منتظری کشور را به دست لیبرالیست‌ها خواهد داد و منتظری را که درجه فقاهتش بر هیچکس پوشیده نبود به خاطر طرد لیبرالیسم از صحنه کنار گذاشت. مساله جنگ با خدا چیزی نیست که بانک مرکزی ادعا کند که اینگونه نیست و ما شورای فقهی داریم. کلمه بانک مترادف با رباست. این را پرفسور نایل فرگوسن که یک دانشمند یهودی آمریکایی است می گوید. جریان اقتصادی مخوف و مافیایی که در سی سال گذشته به طور خزنده و بی سروصدا نظام اقتصادی لیبرالی را به وسیله بانک در کشور نهادینه می کند، همان جریانی است که به جنگ با خدا رفته است.

وی نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران را نظامی صددرصد کاپیتالیستی و سرمایه داری دانست و تصریح کرد: با التقاط الفاظ بانکداری اسلامی این مشکل حل نمی‌شود. ‌مفاهیم بانک اسلامی، فمنیسیم اسلامی، کمونیسم اسلامی مفاهیمی التقاطی هستند و مفهوم بانکداری اسلامی تنها به معنی جنگ با خدای اسلامی است!

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک سیستم ربوی در کشور را ریشه در اقتصاد پول مبنا دانست و ‌اظهار داشت: پارادیم موجود در اقتصاد جمهوری اسلامی ایران پول مبنا است، اقتصاد پول مبنا مبتنی بر ۳ نهاد بانک، بورس و اوراق قرضه است و در جهان با این ۳ نهاد یهود، نهادینه شده است. این تحلیل‌گر مسائل استراتژیک با اشاره به اینکه در اقتصاد جمهوری اسلامی ایران نیز اوراق قرضه، بورس و بانک یهودی وجود دارد گفت: یهود در این زمینه صاحب دکترین است و می گوید که به همه ربا بدهید و از کسی ربا نگیرید. به این ترتیب سازو کار بانکی را رقم زدند و دوم به همه وام و قرض بدهید و از هیچکس قرض نگیرید و به این ترتیب نظم اوراق قرضه را در جهان رقم زدند.

غربی ها اعللام کرده اند که ۷۰ تریلیون دلار، نزدیک دو برابر گردش مالی جهان اوراق قرضه وجود دارد. فروپاشی و ورشکستگی کامل۳۶۰ بانک و وجود ۷۰۰ تا ۸۰۰ بانک در حال فرپاشی و ورشکستگی در نظام مالی جهان حاصل این دو دکترین در دو نهاد اوراق قرضه و بانک است. لذا اگر نظام اقتصادی جمهوری اسلامی را بر اساس این دو نهاد استوار کنیم به سرنوشت اقتصاد فعلی غرب که در حال فروپاشی است دچار می شویم.

این کارشناس مسایل فرهنگی در باب سیطره نظم بانکی و اقتصاد غرب بر کشور ما افزود: معماری جامعه ما ۳۰ سال بعد از انقلاب زیر و رو شده و در هیچ شهری مشاهده نمی‌شود که زیباترین ساختمان برای بانک نباشد که بیش از هزار سال مساجد نگین معماری شهرها بوده اند و اکنون ساختمان بانک ها نگین معماری ما شده‌اند. این استاد دانشگاه، در زمینه شناخت غرب عنوان کرد، چیزی که در دانشگاه ها درس نمی دهند این است که تمدن غرب به خاطر رنه دکارت، به خاطر دازاین هایدگر، چون هگل گفته است گایست، به خاطر نومن و فنومن کانت و یا کتاب ثروت ملل آدام اسمیت به غرب امروزی تبدیل نشده است و این آدرس غلطی است که در دانشگاه ها داده می شود؛ بلکه به خاطر سفر کریستوف کلمب که راه آمریکا را پیدا کرد، واسکودوگاما که دماغه امید نیک را دور زد و راه چپاول ملت ها را به غرب نشان داد و تاسمانی که استرالیا را فتح کرد و به خاطر سفر جهانگردانی چون مارکوپولو جلو رفته است.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال با اشاره به دیدگاهی “نایل فرگوسن “گفت: وی در کتاب خود پدیده دولت‌های استعماری و دولت‌ مدرن را زاییده یهودی‌ها دانسته است. وی با بیان اینکه تار و پود نظام اقتصادی که ۷۰۰ سال است در جهان وجود دارد مبتنی بر ربا است گفت: وصل بودن به صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی، وصل بودن به نظام ربوی و سرمایه داری است. مگر قرار نبود که حکومت دینی اقتصاد دینی رقم بزند ولی اکنون ۸۰ درصد اقتصاد ما لیبرالیستی شده است. مهندسی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران باید جای خود را به اقتصاد بدون پول مبنا بدهد و با توجه به اینکه قرآن روی مفهوم برکت تمرکز می‌کند باید اقتصاد برکت مبنا جایگزین اقتصاد پول مبنا شود.

این تحلیل‌گر مسائل استراتژیک بیان داشت: نظام اقتصادی غرب در حال فروپاشی است و یک راه برایش نمانده و آن آغاز جنگ جهانی دیگری است تا دوباره شروع به بازسازی خود کند. حسن عباسی تحلیل‌گر مسائل استراتژیک با اشاره به وضعیت بحرانی اقتصاد آمریکا گفت: وب سایت http://www.usdebtclock.org که ایالات متحده آمریکا آن را برای گزارش لحظه به لحظه آخرین وضعیت بدهی خود طراحی کرده، نشان می‌دهد که این کشور نزدیک به ۱۴٫۵ تریلیون دلار بدهی دارد که این میزان برابر یک سوم گردش مالی جهان در سال است. مطمئن باشید بحران اقتصادی ایجاد شده در جهان، سراغ ما نیز خواهد آمد، گفت: زمانی تحول در نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران شروع می‌شود که اقتصاد پول مبنا، جای خود را به اقتصاد برکت مبنا بدهد.

»» بخش تصویری
.::. دانلود با کیفیت بالا .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۵۷۶*۷۲۰)
تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: MobinMedia.ir

:: مرتبط با:
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
What makes you grow taller during puberty? دوشنبه 16 مرداد 1396 03:11 ب.ظ
An impressive share! I've just forwarded this onto a friend who had been conducting a little research on this.
And he actually ordered me breakfast because I stumbled upon it for him...

lol. So let me reword this.... Thanks for the
meal!! But yeah, thanx for spending the time to talk about this subject here on your website.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.